Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
04.02.2020
ČISTÝ ŠUNGIT
Čistý šungit bez dalších nečistot! Díky naší nové technologii, zpracováváme šungit do nejčistější možné podoby tak, aby ho již nebylo nutné při zakou... číst celé
03.02.2020
DOPRAVA ZDARMA
EXKLUZIVNĚ doprava zdarma . Připravili jsme pro Vás speciální nabídku dopravy zdarma při nákupu minimálně ve výši 1200,- Kč. číst celé
Zobrazit všechny novinky
FACEBOOK
  1. Úvod
  2. Balíček pro obchodní partnery
Slide

Balíček pro obchodní partnery

… tak trochu jiné poděkování obchodním partnerům za spolupráci!

Hledáte originální dárek pro  pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstnance? Naše produkty mají trvalou hodnotu, kterou mají Vaši partneři při každodenním používání neustále na očích a tím si stále připomínají Vaší společnost a Vaše poděkování za spolupráci. 

Vytvoříme Vám originální dárkové balení s firemním poděkováním a vložením Vašich reklamních materiálů do balíčku.

Dárková krabička obsahuje sadu balení Šungitu k okamžitému použití, který je opracován speciální mechanickou čistící technologií, dále přívěšek „Květ Života“ a přívěšek „Mandala“ včetně informací o těchto produktech, jejichž význam a podstata je na této zemi od jejího samotného vzniku.

Hlavním přínosem pro vaše partnery je skutečnost, že jim ukážete cestu pro zlepšení jejich životního stylu a dáte jim návod ke zdravému a harmonickému životu.

Šungit , který má mimořádně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti(fullereny) zbaví vodu nežádoucích účinků a přinese tělu energii a vitalitu.

Pochopení fungování principů přívěšků „Květ Života“ a „Mandala“ , které vycházejí z vědecké podstaty a posvátné geometrie, upevní a prohloubí  nejen osobní, ale i partnerské a obchodní vztahy, současně také obohatí další vnímání k životu a pobytu na této zemi.

Cena uvedeného dárkového balení, které je koncipováno do přírodních barev a přírodního stylu je xy,-Kč při minimálním množství xy ks. Firemní poděkování je tištěno na kartonovém papíře a text si zvolíte dle Vašeho požadavku (v průběhu zakázky zpracujeme a vytiskneme).

Samozřejmě můžeme složení dárkového balení také připravit dle Vašeho přání nebo finančních možností a případně vložit do dárkového balení i další Vaše firemní reklamní předměty, letáky, katalogy a jiné materiály. V těchto případech se již tvoří samostatná cenová nabídka, dle rozsahu služeb a materiálů.

Pro exklusivní dárkové balení připravujeme také skleněné karafy, které společně s Šungitem a přívěšky budou top dárkem pro Vaše klienty.

Napište nám, jakou máte představu nebo požadavky a obratem Vás budeme kontaktovat.

Přejeme Vám mnoho úspěchů nejen ve Vašem osobním životě, ale také ve Vašem pracovním nasazení a doufáme, že naše produkty přinesou trochu více světla do Vašich životů a nového pohledu na fungování těla a celého organismu.